Dane firmy

http://oferta.bhp-poznan-szkolenia.pl • Kurs bhp poznań


BHP-KOMPLEX


Malinowa 22, 62-052 Komorniki

Tel: 509321769

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Krótki opis firmy:

Szukasz sprawdzonej firmy, która zajmuje się świadczeniem usług BHP? Przyszedł czas na okresowe szkolenia BHP dla Twoich pracowników i szukasz godnej polecenia firmy, która się tym dla Ciebie zajmie? W takim razie zajrzyj na stronę oferta.bhp-poznan-szkolenia.pl i zapoznaj się z ofertą profesjonalnej firmy świadczącej usługi BHP. 
BHP-KOMPLEX to firma z doświadczeniem, która przeprowadza szkolenia wstępne i okresowe z BHP, a także prowadzi kursy na operatorów wózków widłowych, wózków specjalistycznych i platform ruchomych. To firma, której można zaufać, bo wszyscy jej pracownicy niezwykle poważnie podchodzą do swojej pracy i wiedzą jak ważne są zasady BHP w każdej firmie. 
Dlatego, jeśli zdrowie i bezpieczeństwo Twoich podwładnych jest dla Ciebie bardzo ważne, to sprawdź ich ofertę i skorzystaj z ich profesjonalnych usług. Wybierz firmę z doświadczeniem i ogromną wiedzą i zrób kurs BHP w Poznaniu właśnie u nich. Dzięki temu będziesz miał pewność, że Twoi pracownicy zdają sobie sprawę z zagrożeń w pracy i potrafią wykonywać swoje zadania tak, aby nie narażać siebie i innych na niebezpieczeństwo. 

Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.


Inne firmy w pobliżu:

tesa tape Sp. z o.o.


Gnieźnieńska 32, Poznań

Przejdź do wpisu >

AR-FIZ


Przybyszewskiego 44A, Poznań

Przejdź do wpisu >